Anna Szczepanek

Motto:
„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”

– Mahatma Gandhi –

Jestem trenerem biznesu i coachem z ponad 10-letnim doświadczeniem i ponad 5000 godzin spędzonych na pracy szkoleniowej i superwizyjnej. Moje zawodowe życie związane jest z pracą dla międzynarodowych instytucji finansowych w charakterze trenera, coacha, kierownika wsparcia sprzedaży. Równolegle od lat wspieram sektor małych i średnich przedsiębiorstw, prowadząc konsultacje i szkolenia z zakresu zarządzania zespołem i sprzedaży.

Swoją przygodę z biznesem rozpoczęłam jako przedstawiciel handlowy i to sprzedaż właśnie jest bardzo bliska mojemu sercu. Znam jej praktyczny wymiar, który stale pogłębiam, śledząc sprzedażowe trendy. Swoim doświadczeniem, spostrzeżeniami i wnioskami dzielę się podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń i konsultacji. Jestem autorką wielu kompleksowych projektów rozwojowych z powodzeniem wdrożonych w organizacjach, z którymi współpracowałam oraz przynoszących założone, wymierne i trwałe rezultaty. Skutecznie prowokuję do odkrywania i rezygnacji z utartych schematów myślenia, hamujących rozwój i zastąpienia ich twórczym podejściem. Wieloletnie doświadczenie pracy szkoleniowej i superwizyjnej powoduje, że doskonale panuję nad procesami zachodzącymi na sali szkoleniowej ułatwiając Uczestnikom sprawne przechodzenie na kolejne poziomy w drodze ku pożądanej zmianie. Po latach pracy w korporacjach postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i sprawdzonymi metodami nauczania z organizacjami poszukującymi efektywnego wsparcia i innowacyjnego podejścia. Owocem tej decyzji jest powstanie marki „Cztery Strony Zmian”.

Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, a prywatnie miłośniczką literatury i kina europejskiego (zwłaszcza czeskiego i hiszpańskiego). Jestem również mamą dwóch wspaniałych chłopców. Doświadczenie macierzyństwa pomogło mi odkryć w sobie ogromne pokłady odwagi i nauczyło doskonałej organizacji, pozwalającej z sukcesem łączyć życie prywatne i zawodowe.

Specjalizacje: sprzedaż, zarządzanie zespołem sprzedażowym, coaching menedżerski.

Ulubione metody szkoleniowe: symulacje, gry, praca z kamerą, coaching on the Job.