Jak pracujemy?

 

Przyjrzyj się, jak pracujemy i poznaj nasze podejście:

"P" jak:

  •   PROJEKT ROZWOJOWY

Szkolenie może dać niezłe efekty. Jeszcze lepsze – przemyślany i dopasowany do potrzeb Twojej firmy projekt rozwojowy, łączący różne formy wsparcia. Aby pożądana zmiana była trwała, potrzebny jest  motywujący trening pod uważnym okiem, stymulująca różnorodność form doskonalenia i czas. Wybierz trwałą zmianę i zdecyduj się na opracowany przez nas projekt rozwojowy.

  •  PARA TRENERSKA

Każdy projekt prowadzimy w duecie trenerskim, dzięki czemu nasza czujność jest podwójna, podobnie jak wsparcie, którego udzielamy. Współpracując z nami, otrzymasz szczegółową i zróżnicowaną informację zwrotną, która ułatwi Twój rozwój. Zyskasz też wsparcie w realizacji celów biznesowych oraz nową motywację do rozwoju osobistego.

  • PRAKTYKA

Jesteśmy praktykami: szkolimy wyłącznie z tych obszarów, na których znamy się i w których odnieśliśmy sukces. Pomożemy Ci przenieść teorię na praktyczny grunt Twojej pracy i tym samym uzyskać trwałe i wymierne rezultaty. Nasze szkolenia porządkują i wzbogacają wiedzę, jednak punkt ciężkości jest zdecydowanie położony na praktycznym ćwiczeniu konkretnych umiejętności.

  • PROPOZYCJE WZBOGACAJĄCE PROJEKT
Oferujemy Ci dodatkowe rozwiązania, które podniosą skuteczność i atrakcyjność projektu:
– dedykowany scenariusz gry szkoleniowej, który rozpali Twoją aktywność;
– panel dyskusji z zewnętrznym ekspertem, który poszerzy Twoją wiedzę i da praktyczne odpowiedzi na Twoje pytania;
– element społecznego zaangażowania (dla firm posiadających wdrożoną strategię CSR), który podniesie Twoją motywację;
– zastosowanie specjalnie dobranych testów psychologicznych, dzięki którym otrzymasz pogłębioną analizę psychologiczną.
Projekty międzykulturowe budujemy na kanwie naszych doświadczeń podróżniczych. Przedstawiamy przykłady realnych zdarzeń, które spotkały nas podczas licznych wypraw. Wykorzystujemy przywiezione z egzotycznych krajów przedmioty i muzykę, które wzmacniają przekaz.
  • PASJA

Naszą filozofią jest życie z pasją. Pasja przekłada się na naszą pracę i wpływa na jej jakość. Nie trącimy irytującym hurra-optymizmem, a zarażamy entuzjazmem, wiarą w siebie i wewnętrznym spokojem, w którym dojrzewa przekonanie, że wszystko jest możliwe.