O nas

Cztery Strony Zmian to firma, która powstała po to, by inicjować i wspierać dobre zmiany w ludziach, relacjach pracowniczych, firmach i otoczeniu społecznym oraz maksymalizować osiągane przez Klientów wyniki sprzedażowe.

Działamy w dwóch obszarach, jako:

  • firma szkoleniowo- doradcza
  • kameralne Call Center

W naszych szeregach są doświadczeni trenerzy, coachowie, psycholodzy i doradcy biznesowi.

Od wielu lat aktywnie i skutecznie działamy dla Biznesu prowadząc szkolenia, sesje coachingowe, konsultacje biznesowe. Koncentrujemy się na rozwoju kompetencji potrzebnych do pełnego satysfakcji i sukcesów funkcjonowania w środowisku pracy.

Dlaczego my?

Wyróżnia nas skuteczność działania, która jest owocem naszej wszechstronności.
Do pożądanych zmian podchodzimy od wielu stron – po to, by przyspieszyć oczekiwany rezultat.

Koncepty szkoleń i projektów rozwojowych czerpiemy z kilku praktycznych dyscyplin: mechanizmów gier; podejścia prowokatywnego; psychologii społecznej i marketingu. Dlatego w trakcie szkoleń nikt nie nudzi się, a projekty rozwojowe przynoszą firmie trwały i wymierny efekt.

Biznesowa efektywność działań

Łączymy biznesowy nacisk na efekty działań wyrobiony poprzez wieloletnie doświadczenie pracy biznesowej ze świadomością psychologicznych zależności między zadowoleniem ludzi, ich motywacją, kompetencjami a osiąganym wynikiem.

Naszą filozofią jest życie z pasją.

Pasja przekłada się na naszą pracę i wpływa na jej jakość. Nie trącimy irytującym hurra-optymizmem, a zarażamy entuzjazmem, wiarą w siebie i wewnętrznym spokojem, w którym dojrzewa przekonanie, że wszystko jest możliwe.

Naszym celem jest:

  • wspieranie firm w zwiększaniu wyników sprzedażowych,
  • wspieranie firm we wdrażaniu najlepszych standardów obsługi klienta,
  • podnoszenie skuteczności pracy i czerpanej z niej satysfakcji;
  • tworzenie i rozwój odnoszących sukcesy zespołów sprzedażowych.