Opinie

Oto opinie o naszej pracy:

„Anna – najbardziej profesjonalny i efektywny szkoleniowiec, z jakim miałem przyjemność pracować . Świetnie potrafi sobie zjednać grupę, a przy tym idealnie potrafi nad nią zapanować . Merytoryka i przesłanie powodują, że motywacja do pracy rośnie o 300 %, a efekty regularnie utrwalane mają swoje odzwierciedlenie w warsztacie pracy . Rzetelna, punktualna i zawsze świetnie przygotowana. Wróżę sukces każdej firmie, z którą będzie podejmowała współpracę.”

Tomasz Bratko, Kierownik Zespołu Sprzedaży, Millennium Bank S.A.

„Pani Anna Szczepanek przeprowadziła w naszej firmie szkolenia ze sprzedaży telefonicznej. Pomogła w opracowaniu atrakcyjnej oferty handlowej oraz udzieliła cennych wskazówek , dzięki czemu jakość obsługi klienta w naszej firmie uległa znacznej poprawie, a nasze dotychczasowe słabości- rozmowy telefoniczne z klientem- zostały skutecznie pokonane.

Pani Anna podeszła do tematu bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Jest osobą bardzo kompetentną, rzeczową i konkretną, a przede wszystkim sympatyczną, dzięki czemu prowadzone przez nią szkolenia odbyły się w miłej i bezstresowej atmosferze. Oby więcej takich doradców!”

Anna Szefer- Matusik, Prezes Zarządu, GOLDAN PL Sp. z o.o.

„Moja firma miała przyjemność współpracy z p. Anną Szczepanek jako doradcą w dziedzinie skutecznej sprzedaży. Współpracę oceniam bardzo wysoko, a na szczególne podkreślenie zasługuje zaangażowanie i profesjonalizm p. Anny Szczepanek. Praktyczne podejście do omawianych tematów, rzeczowy i jasny sposób przekazywania informacji to Jej główne atuty. Szkolenie zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym zostało przeprowadzone w sposób fachowy. Dla mnie, jako właściciela firmy, najcenniejsza była możliwość wspólnego analizowania konkretnych problemów i uzyskiwania odpowiedzi na nurtujące pytania, popartych rzeczywistymi przykładami. Zyskałam w ten sposób świeże spojrzenie na swoją firmę i motywację do przeprowadzenia zmian, które w przyszłości na pewno zaowocują. Szczerze polecam Panią Annę Szczepanek jako profesjonalnego doradcę i, co nie jest bez znaczenia, bardzo sympatyczną osobę.”

Małgorzata Popiołek, Właściciel, BIURO TŁUMACZEŃ ANGOS

„Ania jest pomysłowa, ekspresyjna, świetnie zorganizowana; ma doskonałą znajomość zagadnień prezentowanych podczas szkoleń i umiejętność przekazywania wiedzy oraz ukierunkowania szkolonych na właściwe działania”.

„Vivamus” Kinga Kurlit-Heller, właściciel

„Szkolenie prowadzone przez Anię było bardzo profesjonalne i atrakcyjne w odbiorze. Dużo ćwiczeń, które dały mi możliwość sprawdzenia się i odkrycia rzeczy, które warto udoskonalić. Poprzez taki warsztatowy charakter szkolenie bardzo mnie angażowało i czas mijał błyskawicznie, a chciałoby się więcej. Wiele cennych, praktycznych wskazówek i indywidualne podejście do każdego z nas. Dodatkowo Ania jako trener wpływa motywująco na uczestników. Widoczne jest jej zaangażowanie i nastawienie na człowieka.”

Tomasz Broniewski, Inżynier, Technika Obliczeniowa

„Pani Ania to bardzo kompetentna, rzeczowa, konkretna i przede wszystkim miła osoba, dzięki czemu szkolenie, które z nami prowadziła, odbyło się w bezstresowej atmosferze. Dzięki jej pomocy jakość obsługi klienta w naszej firmie znacznie wzrosła. Ponadto pokonaliśmy nasze dotychczasowe słabości – rozmowy telefoniczne z klientem, które na chwilę obecną stanowią istotną część naszej działalności. Oby więcej takich trenerów!”

Agnieszka Zarzycka, Specjalista ds. marketingu, DRAGON ADVENTURES

„Pani Anna Szczepanek jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. W ciekawy sposób przekazuje cenne uwagi i spostrzeżenia, inspiruje innych do działania.Pełen profesjonalizm, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia. Bardzo przyjazny styl komunikacji, ogromna wiedza poparta dużą ilością przykładów powoduje, że z przyjemnością uczestniczy się w szkoleniu. Świetny kontakt z trenerem spowodował szybszą integrację naszej grupy, dzięki temu wszyscy byliśmy bardzo aktywni oraz na bieżąco wymienialiśmy swoje uwagi i spostrzeżenia.”

Małgorzata Ciślik, FMGroup

„Poważne tematy podane z gorącą, zaraźliwą energią, szczyptą humoru w sosie doświadczeń. Taka jest Ania. Chce się…sprzedawać!”

Bartosz Morżkowski, Właściciel, Alembik

„Szkolenie było prowadzone w sposób praktyczny i dynamiczny. Wyczerpująco została przekazana wiedza w zakresie sprzedaży. Ania zwracała uwagę na wiele istotnych aspektów pojawiających się podczas sprzedaży, m. in. prezentację firmy (analiza mocnych i słabych stron). Zajęcia były dostosowywane w zależności od branży, w której pracowali uczestnicy. Praktyczne ćwiczenia, zaangażowanie i znakomite przygotowanie merytoryczne Ani sprawiły, że zajęcia były interesujące i efektywne. Dodatkowo przyjazna atmosfera, możliwość zadawania pytań (i zawsze szybka odpowiedź) oraz otwartość Prowadzącej czynią szkolenia przez nią prowadzone za warte polecenia.”

Jadwiga Horoszkiewicz, Inżynier Aplikacji, Technika Obliczeniowa